Chiller Keşif

Chiller Soğutma Sistemleri - Keşif

Su soğutmalı ve hava soğutmalı olarak ikiye ayrılan, evaporatörler sayesinde yüksek verimli ısı transferi sağlayan chiller soğutma sistemlerinin ihtiyaçlarınızı karşılayabilmesi için doğru bir chiller keşif hizmeti almanız gerekiyor. Özellikle endüstriyel soğutma olarak kullanılan chiller sistemleri, klima santrali ve su soğutma kulesi keşif yapılmadan montaj edildiğinde işletmenizin maliyetlerini arttırıyor.

Bu nedenle bizler de Chiller soğutma keşif ekibi olarak cihazlarınızın doğru yere montajı için gerekli olan keşif hizmetini sağlıyoruz. Teknisyenlerimizle işletmenize ve üretim merkezlerinize gelerek mekanın ve üretiminizin koşullarına göre ihtiyaçlarınıza en uygun chiller soğutma sistemleri, klima santrali, su soğutma kulesi satışı ve satış sonrası bakım-onarım hizmetlerini sunuyoruz.

İşletmeniz İçin Soğutma Sistemi Çözümlerine Mi İhtiyacınız Var?

 

Chiller keşif hizmetimizle öncelikle İstanbul ve Marmara Bölgesi'nde  soğutma ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam ediyoruz. Chiller soğutma sistemleri, işinde uzman klima santrali ve su soğutma kulesi danışmanlarımızla adresinize gelerek ücretsiz chiller keşif uygulaması yapıyoruz. Mekanınıza göre en uygun chiller sistemleri için tespitlerimizi yapıyor, satış ve sorunsuz montaj hizmeti veriyoruz. Chiller fiyatları için en uygun projelendirmeyi sunuyoruz.

 

Neden Biz?

Ürün Kalitesi
Müşteri Memnuniyeti
Uzman Ekip